Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Soccer Schedule Timezone: GMT +02:00
Change Your Time Zone From Here :
All events are now scheduled GMT +02.00 Time Zone
Thursday - Oct 6th, 2022
soccer 11:00 Friendly : Serbia U17 vs Slovenia U17
soccer 12:00 Ethiopia Premier League : Mebrat Hayl (EEPCO) vs Kedus Giorgis
soccer 15:00 Ethiopia Premier League : Legetafo Legedadi vs Dire Dawa Kenema
soccer 17:00 Jordan League : Shabab Al Ordon vs Moghayer Al Sarhan
soccer 18:45 UEFA Europa League/Conference League : Simulcast
soccer 18:45 UEFA Europa League : Zürich vs PSV
soccer 18:45 UEFA Europa League : HJK vs Ludogorets
soccer 18:45 UEFA Europa League : Malmö FF vs Union Berlin
soccer 18:45 UEFA Europa League : Sheriff vs Real Sociedad
soccer 18:45 UEFA Europa League : Omonia Nicosia vs Manchester United
soccer 18:45 UEFA Europa League : Sturm Graz vs Lazio
soccer 18:45 UEFA Europa League : Crvena Zvezda vs Ferencváros
soccer 18:45 UEFA Europa League : Monaco vs Trabzonspor
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Anderlecht vs West Ham United
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Silkeborg vs FCSB
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Lech Poznań vs Hapoel Be’er Sheva
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Slovácko vs Nice
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Dnipro-1 vs Vaduz
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Molde vs Shamrock Rovers
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Sivasspor vs Ballkani
soccer 18:45 UEFA Europa Conference League : Pyunik vs Žalgiris
soccer 18:45 Women’s Friendly : Netherlands vs Zambia
soccer 19:00 World Cup Qualification Women : Portugal (W) vs. Belgium (W)
soccer 19:30 Jordan League : Aqaba vs Ma’an
soccer 20:00 Peru Primera Division : Sport Boys Association vs. Alianza Atletico
soccer 20:15 World Cup Qualification Women : Wales (W) vs. Bosnia and Herz. (W)
soccer 20:35 World Cup Qualification Women : Scotland (W) vs. Austria (W)
soccer 20:45 Poland Ekstraklasa : Piast Gliwice vs Raków Częstochowa
soccer 21:00 UEFA Europa League/Conference League : Simulcast
soccer 21:00 UEFA Europa League : Arsenal vs Bodø / Glimt
soccer 21:00 UEFA Europa League : Rennes vs Dynamo Kyiv
soccer 21:00 UEFA Europa League : Fenerbahçe vs AEK Larnaca
soccer 21:00 UEFA Europa League : Roma vs Real Betis
soccer 21:00 UEFA Europa League : Sporting Braga vs Union Saint-Gilloise
soccer 21:00 UEFA Europa League : Midtjylland vs Feyenoord
soccer 21:00 UEFA Europa League : Freiburg vs Nantes
soccer 21:00 UEFA Europa League : Olympiakos Piraeus vs Qarabağ
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : Hearts vs Fiorentina
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : Rīgas FS vs İstanbul Başakşehir
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : Villarreal vs Austria Wien
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : Köln vs Partizan
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : AZ vs Apollon
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : Gent vs Djurgården
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : Slavia Praha vs CFR Cluj
soccer 21:00 UEFA Europa Conference League : Basel vs Slovan Bratislava
soccer 00:00 Argentina Primera División : Lanús vs Argentinos Juniors
soccer 00:00 Argentina Primera División : Huracán vs Talleres Córdoba
soccer 00:00 Brazil Brasileirão : Palmeiras vs Coritiba
soccer 00:00 Brazil Brasileirão : Avaí vs Botafogo
soccer 00:30 Colombia Primera A : Atlético Bucaramanga vs Rionegro Águilas
soccer 01:00 Brazil Brasileirão : América Mineiro vs São Paulo
soccer 02:30 Argentina Primera División : Gimnasia La Plata vs Boca Juniors
soccer 03:00 Colombia Primera A : Atlético Nacional vs Medellín