Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Schedule Timezone: GMT +02:00

Change Your Time Zone From Here :
All events are now scheduled GMT +02.00 Time Zone
Sunday - May 9th, 2021
soccer 13:30 Soccer: Bundesliga FC Koln - SC Freiburg
Channel 33      
racing 13:55 F1: Formula 1 Spanish Grand Prix
Channel 3      
soccer 14:00 Soccer: 3. Liga Bayern II - Unterhaching
Channel 34      
golf 14:00 Golf: Wells Fargo Championship
Channel 60      
soccer 14:00 Soccer: LaLiga Getafe - Eibar
Channel 66      
soccer 14:00 Soccer: LaLiga2 Mirandes - Fuenlabrada
Channel 34      
soccer 14:00 Soccer: Lyngby - Horsens
Channel 51      
soccer 14:00 Soccer: Vejle - Sonderjyske
Channel 52      
soccer 14:00 Soccer: PAOK - Aris
Channel 35      
soccer 14:00 Soccer: Paide - Levadia Tallinn
Channel 53      
basketball 14:15 Basketball: Anadolu Efes - Darussafaka
Channel 36      
soccer 14:30 Soccer: Eredivisie Feyenoord - Ajax
Channel 67      
soccer 14:30 Soccer: Eredivisie Zwolle - Den Haag
Channel 37      
soccer 14:30 Soccer: Energetik-BGU - Zhodino
Channel 54      
soccer 14:30 Soccer: LASK - Tirol
Channel 38      
soccer 14:30 Soccer: Sturm Graz - FC Salzburg
Channel 39      
soccer 15:00 Soccer: Allsvenskan Degerfors - Djurgarden
Channel 40      
soccer 15:00 Soccer: Allsvenskan Mjallby - Ostersunds
Channel 41      
soccer 15:00 Soccer: Ekstraklasa Warta Poznan - Slask Wroclaw
Channel 42      
soccer 15:00 Soccer: Finland Inter Turku - Haka
Channel 55      
soccer 15:00 Soccer: Ligue 1 Angers - Dijon
Channel 43      
soccer 15:00 Soccer: Ligue 1 Metz - Nimes
Channel 44      
soccer 15:00 Soccer: Ligue 1 Nice - Brest
Channel 45      
soccer 15:00 Soccer: Ligue 1 Strasbourg - Montpellier
Channel 46      
soccer 15:00 Soccer: Serie A Benevento - Cagliari
Channel 68      
soccer 15:00 Soccer: Serie A Parma - Atalanta
Channel 69      
soccer 15:00 Soccer: Serie A Verona - Torino
Channel 70      
soccer 15:00 Soccer: Slovenia ND Gorica - NK Domzale
Channel 56      
soccer 15:00 Soccer: Superettan Brage - Helsingborg
Channel 57      
soccer 15:00 Soccer: Arsenal Sarandi - Central Cordoba
Channel 58      
soccer 15:00 Soccer: Ceske Budejovice - FK Pardubice
Channel 61      
soccer 15:00 Soccer: Karvina - Slovacko
Channel 62      
basketball 15:00 Basketball: BBL Bonn - Ulm
Channel 71      
basketball 15:00 Basketball: BBL Brose Bamberg - Crailsheim Merlins
Channel 72      
basketball 15:00 Basketball: BBL Chemnitz - Alba Berlin
Channel 73      
basketball 15:00 Basketball: BBL Frankfurt - Hamburg
Channel 74      
basketball 15:00 Basketball: BBL Giessen - Basketball Braunschweig
Channel 75      
basketball 15:00 Basketball: BBL Gottingen - Bayreuth
Channel 76      
basketball 15:00 Basketball: BBL Ludwigsburg - Bayern Munich
Channel 77      
basketball 15:00 Basketball: BBL Syntainics MBC - Oldenburg
Channel 78      
basketball 15:00 Basketball: BBL s.Oliver Wurzburg - Vechta
Channel 79      
basketball 15:00 Basketball: CL Basket Zaragoza - Strasbourg
Channel 4      
basketball 15:00 Basketball: Mechelen - Liege
Channel 63      
basketball 15:00 Basketball: Phoenix Brussels - Limburg
Channel 64      
basketball 15:00 Basketball: Spirou Charleroi - Belfius Mons
Channel 65      
basketball 15:00 Basketball: Antwerp Giants - Oostende
Channel 80      
soccer 15:05 Soccer: EPL Aston Villa - Manchester United
Channel 1      
soccer 15:15 Soccer: St. Mirren - St Johnstone
Channel 5      
soccer 15:30 Soccer: Bundesliga Eintracht Frankfurt - Mainz
Channel 6      
soccer 15:30 Soccer: WSL Arsenal W - Aston Villa W
Channel 7      
soccer 15:30 Soccer: WSL Brighton W - Bristol City W
Channel 8      
soccer 15:30 Soccer: WSL Chelsea W - Reading W
Channel 9      
soccer 15:30 Soccer: WSL Manchester Utd W - Everton W
Channel 10      
soccer 15:30 Soccer: WSL West Ham W - Manchester City W
Channel 11      
soccer 15:30 Soccer: Viitorul Constanta - FC Arges
Channel 81       
soccer 16:00 Soccer: Portugal Ferreira - Maritimo
Channel 12      
soccer 16:00 Soccer: Swiss Super League Lausanne - FC Zurich
Channel 13      
soccer 16:00 Soccer: Swiss Super League Luzern - Servette
Channel 14      
soccer 16:00 Soccer: Swiss Super League St. Gallen - FC Sion
Channel 15      
soccer 16:00 Soccer: LaLiga2 Real Oviedo - Sabadell
Channel 16      
soccer 16:00 Soccer: KV Mechelen - KV Oostende
Channel 17      
soccer 16:00 Soccer: Randers FC - AGF Aarhus
Channel 51      
soccer 16:00 Soccer: Dnipro-1 - Rukh Lviv
Channel 82      
soccer 16:00 Soccer: Lviv - Olimpik Donetsk
Channel 83      
soccer 16:00 Soccer: Shakhtar Donetsk - Inhulets
Channel 84      
soccer 16:00 Soccer: Rosengard W - Djurgarden W
Channel 85      
basketball 16:00 Basketball: Quimsa - San Lorenzo
Channel 86      
rugby 16:00 Rugby: Harlequins - Wasps
Channel 87      
volleyball 16:00 Volleyball: Norway - Belarus
Channel 52      
volleyball 16:00 Volleyball: Norway W - Spain W
Channel 53      
volleyball 16:00 Volleyball: Sweden W - Portugal W
Channel 88      
basketball 16:04 Basketball: Norrkoping - Nassjo
Channel 89      
soccer 16:15 Soccer: LaLiga Valencia - Valladolid
Channel 90      
soccer 16:15 Soccer: Asteras Tripolis - Olympiacos Piraeus
Channel 18      
soccer 16:30 Soccer: Isloch - Dinamo Minsk
Channel 91      
basketball 16:30 Basketball: Maccabi Tel Aviv - Hapoel Eilat
Channel 19      
volleyball 16:30 Volleyball: France W - Israel W
Channel 20      
volleyball 16:30 Volleyball: Montenegro - Georgia
Channel 21      
soccer 16:40 Soccer: Serbia Cukaricki - Partizan Belgrade
Channel 22      
soccer 16:45 Soccer: Eredivisie Willem II - PSV
Channel 92      
soccer 16:45 Soccer: Slovenia Olimpija Ljubljana - NK Maribor
Channel 54       
soccer 17:00 Soccer: Rapid Vienna - Wolfsberger AC
Channel 23      
soccer 17:00 Soccer: Sigma Olomouc - Slavia Prague
Channel 24      
soccer 17:00 Soccer: Altay - Bandirmaspor
Channel 25      
soccer 17:00 Soccer: Ankaraspor - Istanbulspor AS
Channel 26      
soccer 17:00 Soccer: Balikesirspor - Altinordu
Channel 27      
soccer 17:00 Soccer: Bursaspor - Keciorengucu
Channel 28      
basketball 17:00 Basketball: ACB Manresa - Gipuzkoa
Channel 29      
basketball 17:00 Basketball: Split - Zabok
Channel 55      
volleyball 17:00 Volleyball: Kosovo W - Finland W
Channel 56      
golf 17:00 Golf: Walker Cup Sunday Foursomes
Channel 57      
soccer 17:05 Soccer: Ligue 1 Reims - Monaco
Channel 93      
soccer 17:10 Soccer: Argentinos Jrs - Estudiantes LP
Channel 58      
soccer 17:30 Soccer: Allsvenskan Malmo FF - Varbergs
Channel 30      
soccer 17:30 Soccer: EPL West Ham - Everton
Channel 1      
soccer 17:30 Soccer: Ekstraklasa Stal Mielec - Legia Warsaw
Channel 31      
soccer 17:30 Soccer: Finland IFK Mariehamn - AC Oulu
Channel 32       
soccer 17:30 Soccer: Cherno More - Tsarsko Selo
Channel 94       
soccer 18:00 Soccer: Bundesliga Hertha Berlin - Arminia Bielefeld
Channel 33      
soccer 18:00 Soccer: Eliteserien Bodo/Glimt - Tromso
Channel 34      
soccer 18:00 Soccer: Eliteserien Molde - Kristiansund
Channel 35      
soccer 18:00 Soccer: Eliteserien Viking - Brann
Channel 36      
soccer 18:00 Soccer: Serie A AS Roma - Crotone
Channel 95      
soccer 18:00 Soccer: Brondby - Midtjylland
Channel 37      
soccer 18:00 Soccer: Curico Unido - Huachipato
Channel 61      
soccer 18:00 Soccer: Hapoel Hadera - Maccabi Netanya
Channel 38      
soccer 18:00 Soccer: Nevezis Kedainiai - Suduva
Channel 62      
soccer 18:00 Soccer: Slovan Bratislava - Dun. Streda
Channel 63      
soccer 18:00 Soccer: Univ. Craiova - FC Botosani
Channel 64      
basketball 18:00 Basketball: CL Pinar Karsiyaka - San Pablo Burgos
Channel 39      
basketball 18:00 Basketball: Cibona - Skrljevo
Channel 40      
soccer 18:15 Soccer: LaLiga2 Cartagena - Castellon
Channel 96      
soccer 18:15 Soccer: LaLiga2 Logrones - Girona
Channel 97      
soccer 18:30 Soccer: LaLiga Villarreal - Celta Vigo
Channel 66      
soccer 18:30 Soccer: Panathinaikos - AEK Athens FC
Channel 41      
hockey 18:30 Hockey: Hockey Allsvenskan IF Bjorkloven - Timra
Channel 67      
basketball 18:30 Basketball: ACB Real Madrid - Valencia Basket
Channel 42      
tennis 18:30 Tennis: ATP Madrid Final: Zverev vs. Berrettini
Channel 99      
volleyball 18:30 Volleyball: Sweden - Croatia
Channel 65      
soccer 18:45 Soccer: Serbia FK Crvena zvezda - Zlatibor Cajetina
Channel 43       
nba 19:00 NBA: Miami Heat vs Boston Celtics
Channel 3       Link 3       Link 4       Link 5       Link 6HD       Link 7HD       Link 8HD       Link 9HD      
soccer 19:00 Soccer: MLS Inter Miami - Atlanta United
Channel 68      
soccer 19:00 Soccer: NCAA Tournament Duke W vs. Florida State W
Channel 69      
soccer 19:00 Soccer: NCAA Tournament Texas A&M W vs. North Carolina W
Channel 70      
soccer 19:00 Soccer: HNK Rijeka - Dinamo Zagreb
Channel 44      
basketball 19:00 Basketball: Hapoel Beer Sheva - Nes Ziona
Channel 45      
rugby 19:00 Rugby: New York - LA Giltinis
Channel 71      
volleyball 19:00 Volleyball: Austria W - Greece W
Channel 51      
volleyball 19:00 Volleyball: Portugal - Hungary
Channel 52      
golf 19:00 Golf: Wells Fargo Championship
Channel 60      
mlb 19:05 MLB: Boston Red Sox vs. Baltimore Orioles
Channel 108       Link 2       Link 3      
mlb 19:05 MLB: Washington Nationals vs. New York Yankees
Channel 109       Link 2       Link 3      
mlb 19:10 MLB: Arizona Diamondbacks vs. New York Mets
Channel 121       Link 2       Link 3      
mlb 19:10 MLB: Cincinnati Reds vs. Cleveland Indians
Channel 122       Link 2       Link 3      
mlb 19:10 MLB: Milwaukee Brewers vs. Miami Marlins
Channel 123       Link 2       Link 3      
mlb 19:10 MLB: Minnesota Twins vs. Detroit Tigers
Channel 111       Link 2       Link 3      
soccer 19:30 Soccer: Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa
Channel 4      
soccer 19:30 Soccer: Sparta Prague - Banik Ostrava
Channel 5      
soccer 19:30 Soccer: Platense - Rosario Central
Channel 53      
soccer 19:30 Soccer: Racing Club - San Lorenzo
Channel 54      
soccer 19:30 Soccer: River Plate - CA Aldosivi
Channel 72      
soccer 19:30 Soccer: Shakhtyor Soligorsk - BATE
Channel 55      
soccer 19:30 Soccer: Menemenspor - Adana Demirspor
Channel 6      
soccer 19:30 Soccer: Adanaspor AS - Samsunspor
Channel 7      
soccer 19:30 Soccer: Tuzlaspor - Giresunspor
Channel 8      
volleyball 19:30 Volleyball: Hungary W - Denmark W
Channel 56      
volleyball 19:30 Volleyball: NCAA Beach Volleyball Championship: USC vs. UCLA
Channel 2      
soccer 19:45 Soccer: Botev Plovdiv - Levski Sofia
Channel 58      
soccer 20:00 Soccer: EPL Arsenal - West Brom
Channel 1      
soccer 20:00 Soccer: Eliteserien Valerenga - Rosenborg
Channel 9      
soccer 20:00 Soccer: Slovenia FC Koper - Aluminij
Channel 73      
soccer 20:00 Soccer: Mushuc Runa - CD Universidad Catolica
Channel 74      
basketball 20:00 Basketball: ACB MoraBanc Andorra - Gran Canaria
Channel 75      
basketball 20:00 Basketball: Hapoel Jerusalem - Gilboa Galil
Channel 10      
racing 20:00 NASCAR: NASCAR Cup Series Race: Goodyear 400
Channel 59      
volleyball 20:00 Volleyball: Slovakia W - Montenegro W
Channel 76      
mlb 20:10 MLB: Chicago White Sox vs. Kansas City Royals
Channel 112       Link 2       Link 3      
mlb 20:10 MLB: Toronto Blue Jays vs. Houston Astros
Channel 113       Link 2       Link 3      
mlb 20:15 MLB: Colorado Rockies vs. St.Louis Cardinals
Channel 114       Link 2       Link 3      
mlb 20:20 MLB: Pittsburgh Pirates vs. Chicago Cubs
Channel 115       Link 2       Link 3      
mlb 20:35 MLB: Seattle Mariners vs. Texas Rangers
Channel 116       Link 2       Link 3      
soccer 20:45 Soccer: Serie A Juventus - AC Milan
Channel 77      
soccer 21:00 Soccer: LaLiga Real Madrid - Sevilla
Channel 78      
soccer 21:00 Soccer: Ligue 1 Rennes - Paris SG
Channel 79      
soccer 21:00 Soccer: MLS Portland Timbers - Seattle Sounders
Channel 80      
soccer 21:00 Soccer: Portugal Gil Vicente - Braga
Channel 11      
soccer 21:00 Soccer: Nacional Potosi - Guabira
Channel 61      
trophy 21:00 Curling: Women's World Championship Gold Match Russia vs. Switzerland
Channel 62      
golf 21:00 Golf: Regions Tradition
Channel 57      
golf 21:00 Golf: Wells Fargo Championship
Channel 60      
soccer 21:15 Soccer: FH Hafnarfjordur - Valur
Channel 62      
soccer 21:15 Soccer: Keflavik - Stjarnan
Channel 63      
nba 21:30 NBA: New York Knicks vs Los Angeles Clippers
Channel 3       Link 3       Link 4       Link 5       Link 6HD       Link 7HD       Link 8HD       Link 9HD      
soccer 21:30 Soccer: CD Antofagasta - Universidad de Chile
Channel 64      
mlb 22:05 MLB: San Diego Padres vs. San Francisco Giants
Channel 117       Link 2       Link 3      
mlb 22:07 MLB: Los Angeles Dodgers vs. Los Angeles Angels
Channel 118       Link 2       Link 3      
mlb 22:07 MLB: Tampa Bay Rays vs. Oakland Athletics
Channel 119       Link 2       Link 3      
soccer 22:30 Soccer: Delfin - Olmedo
Channel 65      
soccer 22:30 Soccer: Sport Huancayo - Cesar Vallejo
Channel 51      
trophy 22:30 Athletics: Track & Field Golden Games
Channel 12      
soccer 23:00 Soccer: Colon Santa Fe - Union de Santa Fe
Channel 52      
soccer 23:00 Soccer: Huracan - CA Independiente
Channel 53      
soccer 23:00 Soccer: Lanus - Talleres Cordoba
Channel 54      
soccer 23:15 Soccer: Wilstermann - Always Ready
Channel 55      
soccer 23:30 Soccer: EPL BBC Match of the Day
Channel 13      
golf 23:30 Golf: Walker Cup Sunday Singles
Channel 57      
soccer 23:45 Soccer: Libertad Asuncion - 12 de Octubre
Channel 56      
soccer 23:45 Soccer: Olimpia Asuncion - Sol de America
Channel 58       
Monday - May 10th, 2021
soccer 00:00 Soccer: Audax Italiano - Cobresal
Channel 62      
nba 01:00 NBA: Dallas Mavericks vs Cleveland Cavaliers
Channel 14       Link 3       Link 4       Link 5       Link 6HD       Link 7HD       Link 8HD       Link 9HD      
nba 01:00 NBA: Minnesota Timberwolves vs Orlando Magic
Channel 15       Link 3       Link 4       Link 5       Link 6HD       Link 7HD       Link 8HD       Link 9HD      
nba 01:00 NBA: New Orleans Pelicans vs Charlotte Hornets
Channel 16       Link 3       Link 4       Link 5       Link 6HD       Link 7HD       Link 8HD       Link 9HD      
nhl 01:00 NHL: Dallas Stars vs Chicago Blackhawks
Channel 66       Link 2       Link 3       Link 4HD       Link 5HD      
soccer 01:00 Soccer: SD Aucas - Tecnico Universitario
Channel 63      
hockey 01:00 Field Hockey: Michigan vs. North Carolina
Channel 68      
trophy 01:00 Surfing: WSL Margaret River
Channel 69      
mlb 01:08 MLB: Philadelphia Phillies vs. Atlanta Braves
Channel 3       Link 2       Link 3      
soccer 01:30 Soccer: MLS Sporting Kansas City - Austin FC
Channel 70      
soccer 01:30 Soccer: Oriente Petrolero - Real Potosi
Channel 64      
nba 02:00 NBA: Chicago Bulls vs Detroit Pistons
Channel 17       Link 3       Link 4       Link 5       Link 6HD       Link 7HD       Link 8HD       Link 9HD      
nhl 02:00 NHL: Ottawa Senators vs Calgary Flames
Channel 67       Link 2       Link 3       Link 4HD       Link 5HD      
soccer 02:00 Soccer: NCAA Tournament Clemson W vs. Santa Clara W
Channel 71      
soccer 02:00 Soccer: NCAA Tournament Virginia W vs. TCU W
Channel 72      
soccer 02:00 Soccer: USL LA Galaxy 2 - Tacoma Defiance
Channel 73      
soccer 02:00 Soccer: Club Leon - Toluca
Channel 18      
soccer 02:00 Soccer: Guairena FC - River Plate
Channel 65      
soccer 02:00 Soccer: Newell's Old Boys - Sarmiento Junin
Channel 51      
rugby 02:00 Rugby: Seattle Seawolves - San Diego Legion
Channel 74      
nba 04:00 NBA: Oklahoma City Thunder vs Sacramento Kings
Channel 19       Link 3       Link 4       Link 5       Link 6HD       Link 7HD       Link 8HD       Link 9HD      
nba 04:00 NBA: Phoenix Suns vs Los Angeles Lakers
Channel 20       Link 3       Link 4       Link 5       Link 6HD       Link 7HD       Link 8HD       Link 9HD      
soccer 04:15 Soccer: Pachuca - Chivas Guadalajara
Channel 21       
Chat Box